Atrakcyjna kobieta z dobrze dobranym makijażem

Atrakcyjna kobieta z dobrze dobranym makijażem

Chyba każda kobieta dużo bardziej atrakcyjnie, zadbanie i seksownie czuje się mając skurpulatnie, dobrze do niej dobrany, świetnie wykonany, trwały makijaż. Kto jednak wyobraża sobie jego realizację bez uwzględnienia w nim na przykład stosownego pomalowania oka. Przecież oko musi zostać odpowiednio wyeksponowane, a co za tym idzie niezbędne jest także, aby podkreślić piękno naszych rzęs. Nie wszystkie kobiety niestety mogą pochwalić się długimi i zakręcanymi rzęsami, kuszącymi i frywolnie podkręconymi nad powieką. Musimy pamiętać o tym, że aby rzęsy były właściwie wyeksponowane warto zainwestować nie tylko w stosowne preparaty kosmetyczne na przykład klasyczne tusze, które są przecież podstawą i zupełnie wyjściową bazą w wykonywaniu makijaży wszelkiego typu, ale także a nawet przede wszystkim warto wziąć pod uwagę nowoczesne zabiegi kosmetyczne, jakie zapewniają innowacyjne, spekatakularne zazwyczaj efekty.

Po pierwsze, musimy pamiętać o tym, aby wybrać niezawodny, sprawdzony i cieszący się dobrymi opiniami salon kosmetyczny, w którym zabiegi tego rodzaju będą przeprowadzane dokładnie, solidnie oraz sprawnie. Jako jeden z najpopularniejszych rodzajów zabiegów na rzęsach oczywiście uznaje się ich przedłużanie. W tym celu opatentowano rozmaite triki i metody. Jest między innymi sposobność zagęszczenia ich, wydłużenia, zrobienia permanentnego makijażu, doczepienia kępek sztucznych rzęs, ale także i przedłużeniu w metodzie 1 do 1. W tym zakresie mowa jednak mimo wszystko o konieczności oddania swych oczu pod pieczę profesjonalistów, jacy w głównej mierze będą w stanie odpowiednio wykazać się, przecież taki zabieg to kilka dobrych godzin ciągłego leżenia z zamkniętą powieką, ciężko jest to przetrwać, więc warto wybierać sprawnie pracujących specjalistów, którzy nie będą się z tym zabiegiem guzdrali i na pewno nie wyrządzą nam krzywdy podczas jego realizacji.

Niewiele trzeba, aby klej przedostał się do oka, albo żeby w pośpiechu uszkodzić powiekę. Zaletą niebywałą związaną z przedłużaniem rzęs okazuje się natomiast zwłaszcza wygoda jaka oczywiście jest podstawowym argumentem przemawiającym za realizacją tego typu specjalistycznych zabiegów. Najpierw poleżymy wygodnie na łóżku parę godzin, a później odpada nam parę godzin spędzanych systematycznie przed lustrem w celu nanoszenia makijażu rzęs. To oznacza, że nie trzeba już podkreślać oka poprzez stosowanie tuszu. Możemy zatem zaoszczędzić zarówno czas, jak i środki pieniężne wydawane na standardowe kosmetyki. Jest to także bardzo dobry sposób na zupełną metamorfozę swej twarzy – z grubymi, mocnymi i długimi rzęsami prezentujemy się o niebo lepiej, a oko jest zupełnie inaczej wyeksponowane.

Dodatkowo istnieje także sposobność przyozdobienia oka rzęsami jedwabnymi. Metoda ta polega zwłaszcza na przyklejaniu rzęsy do rzęsy w stosunku jeden do jeden, co jest bardzo czasochłonne, ale efekt tego jest naprawdę zachwycający i wręcz oszałamiający. Przy precyzji kosmetyczki realizującej ten zabieg możliwe jest zaprezentowanie się rzęs naprawdę naturalnie, mało kto jest w stanie odróżnić nasze rzęsy od tych sztucznych. Oczy wyglądają jak z reklamy drogich tuszy do rzęs. Ogólnie zabiegi te nie są jednorazowe, poprzez spanie, mycie twarzy, mruganie oczywiście rzęsy sztucznie doklejane odlepiają się a co za tym idzie tak samo jak w przypadku odrastających paznokci, tak i przy rzęsach i tego rodzaju zabiegu kosmetycznym niezbędne okazuje się wykonywanie na stałe uzupełnień, które nie są już tak kosztowne jak przy pierwszorazowo wykonywanym zabiegu.

Istnieją tak fachowe metody, które pozwalają na wybór rodzaju rzęs, jakie będą zdobiły nasze oko a mamy tu na myśli wybór grubości czy też długości rzęs. Najczęściej są dostępne dwa parametry grubości oraz dziewięć długości. Jeszcze co innego to opcja wyboru stosownych wygięć rzęs. Oczywiście w metodach bardziej profesjonalnych klientka może też przebierać w całej palecie kolorów. Rzęsy są albo jedwabne, albo z norki. Są syntetyczne, bardzo lekkie, nie obciążają oka i prezentują niesamowicie naturalnie. Są miękkie i wywołują nieprzyjemnego uczucia ukłucia przy zamykaniu powieki. Kolejna kwestia to to, ile takowy zabieg trwa.

Zazwyczaj jest to od czterdziestu minut – przy bardziej wprawionym kosmetologu, a maksymalnie zabieg ten nie powinien przekraczać półtorej godziny. Jest on wykonywany zarówno przez specjalizujące się tylko w tym zabiegu kosmetyczki, jak także i w profesjonalnych salonach czy centrach SPA. Dodatkowo nie zapominajmy też o tym, że nie ma się co obawiać o bezpieczeństwo zabiegu, gdyż jest on w pełni bezbolesny. Leży się wygodnie i ma się cały czas zamknięte oczy, jedyne co to trzeba uważać, aby ich chociażby przypadkowo nie otworzyć. Jeżeli zabieg zostanie zrealizowany tak jak należy, z zastosowaniem wszelkich solidnych środków kosmetycznych z najwyższej półki i w odpowiednio sterylnych warunkach, nie ma problemu zdrowotnego. Nie ma opcji, aby ucierpiały na takim zabiegu rzęsy naturalne.

Dodaj komentarz